МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

ВИСТАВКА «ПАМФІРОВА МАЛАНКА. КІНОЛАБОРАТОРІЯ». ЕКСКУРСІЯ КУРАТОРА ВИСТАВКИ ТА ПРОДЮСЕРКИ ФІЛЬМУ

28 Бер (Вт)/18:30
ВИСТАВКА «ПАМФІРОВА МАЛАНКА. КІНОЛАБОРАТОРІЯ». ЕКСКУРСІЯ КУРАТОРА ВИСТАВКИ ТА ПРОДЮСЕРКИ ФІЛЬМУ

ВИСТАВКА «ПАМФІРОВА МАЛАНКА. КІНОЛАБОРАТОРІЯ». ЕКСКУРСІЯ КУРАТОРА ВИСТАВКИ ТА ПРОДЮСЕРКИ ФІЛЬМУ

ВИСТАВКА «ПАМФІРОВА МАЛАНКА. КІНОЛАБОРАТОРІЯ». ЕКСКУРСІЯ КУРАТОРА ВИСТАВКИ ТА ПРОДЮСЕРКИ ФІЛЬМУ

⌚️Львівський муніципальний мистецький центр

Запрошуємо на екскурсію виставкою “Памфірова Маланка. Кінолабораторія” у корпусі для резиденцій Муніципального мистецького центру. Виставка відбуватиметься всього два тижні, з 28 березня до 9 квітня. Реалізація виставки стала можливою завдяки співпраці команди фільму «Памфір», Національного центру «Український Дім» із Львівським муніципальним мистецьким центром.

Екскурсію вестиме Олексій Ананов – куратор виставки «Памфірова Маланка. Кінолабораторія» та продюсерка фільму Олександра Костіна

Фільм «Памфір» зараз демонструється у кінотеатрах України, у Львові він також збирає аншлаги та отримує безліч позитивних відгуків від глядачів. Тому відвідування виставки «Памфірова Маланка. Кінолабораторія» буде прекрасним доповненням до перегляду стрічки або ж натхненням, щоб таки дійти на сеанс у кінотеатри.

Виставка «Памфірова Маланка. Кінолабораторія» зібрала кінокостюми, реквізит, обрядові маски, ескізи і розкадровки сцен фільму, фото- і відоматеріали про створення кінокартини, про живу народну традицію Маланки та про особливу художню реальність фільму.

Це тільки фрагмент великої виставки , яка була представлена в Українському Домі в Києві, але і він допомагає зазирнути за лаштунки роботи над фільмом та побачити, як працювали режисер, оператор і художники над створенням магії кіно. І як до цієї магії кіно вони підключили ще і магію народного карнавалу Маланки.

Режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук працював над ідеєю фільму “Памфір” близько восьми років. Етапом кінодослідження традиції Маланки стали зйомки документального фільму “Красна Маланка” (2013). Згодом були три чорнові сценарії ігрової картини, міжнародні пітчинги, розробка художньої концепції і неймовірно деталізованого візуального світу “Памфіра”. Разом із концепт-художницею Ольгою Юрасовою, художником-постановником Іваном Михайловим, художницею із костюмів Марією Квіткою та художнім департаментом знімальної групи вони створили фізичне тіло фільму, фрагменти якого можна побачити на виставці.

Премʼєра фільму «Памфір» відбулася на Каннському кінофестивалі у травні 2022 року. Картину було відібрано до участі у програмах понад 40 кінофестивалів у 25 країнах світу.

Знятий ще до початку повномасштабного вторгнення, фільм «Памфір» зміг стати одним із найважливіших художніх висловлювань і про нинішню Україну – про наш незламний дух і снагу до життя.

Організатори: творча команда фільму «Памфір», Національний центр «Український Дім», Львівський муніципальний мистецький центр

Реєстрація на подію: https://www.lvivart.center/events/vidkryttya-vystavky-pamfir-ex-copy/

Виставка вільна для відвідування щодня з 10:00 до 21:00.
Львів, Стефаника, 11
Код на брамі 27

Джерело заходу: https://www.facebook.com/539237161656082
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1