МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

ВИСТАВКА: ПАМФІРОВА МАЛАНКА. КІНОЛАБОРАТОРІЯ

28 Бер (Вт)/16:00
- 9 Кві/21:00
ВИСТАВКА: ПАМФІРОВА МАЛАНКА. КІНОЛАБОРАТОРІЯ

ВИСТАВКА: ПАМФІРОВА МАЛАНКА. КІНОЛАБОРАТОРІЯ

ВИСТАВКА: ПАМФІРОВА МАЛАНКА. КІНОЛАБОРАТОРІЯ

⌚️Львівський муніципальний мистецький центр

Виставка «Памфірова Маланка. Кінолабораторія» зібрала кінокостюми, реквізит, обрядові маски, ескізи і розкадровки сцен фільму, фото- і відоматеріали про створення кінокартини, про живу народну традицію Маланки та про особливу художню реальність фільму.

Режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук працював над ідеєю фільму “Памфір” близько восьми років. Етапом кінодослідження традиції Маланки стали зйомки документального фільму “Красна Маланка” (2013). Згодом були три чорнові сценарії ігрової картини, міжнародні пітчинги, розробка художньої концепції і неймовірно деталізованого візуального світу “Памфіра”. Разом із концепт-художницею Ольгою Юрасовою, художником-постановником Іваном Михайловим, художницею із костюмів Марією Квіткою та художнім департаментом знімальної групи вони створили фізичне тіло фільму, фрагменти якого можна побачити на виставці.

Картина працює на багатьох рівнях: сюжет історії режисер запаковує в структуру грецької трагедії із нездоланними силами долі та особливою роллю хору, у біблійну притчу про Авраама та Ісаака, в жанрову обгортку детективу, і зшиває це все обрядом Маланки та кольоровою концепцією кадру. Режисер розповідає, що від початку він мріяв втілити на екрані кольорові принципи живопису: “Памфір” мав стати живою картиною на кіноекрані.

Премʼєра фільму «Памфір» відбулася на Каннському кінофестивалі у травні 2022 року. Картину було відібрано до участі у програмах понад 40 кінофестивалів у 25 країнах світу.

Знятий ще до початку повномасштабного вторгнення, фільм «Памфір» зміг стати одним із найважливіших художніх висловлювань і про нинішню Україну – про наш незламний дух і снагу до життя.

Організатори: творча команда фільму «Памфір», Національний центр «Український Дім», Львівський муніципальний мистецький центр

Виставка вільна для відвідування щодня з 10:00 до 21:00.
Львів, Стефаника, 11
Код на брамі 27

Джерело заходу: https://www.facebook.com/610763053832726
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1