МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка робіт Віталія Гайдара "Довга дорога додому"

16 Чер (Пт)/16:00
Виставка робіт Віталія Гайдара "Довга дорога додому"

Виставка робіт Віталія Гайдара "Довга дорога додому"

Виставка робіт Віталія Гайдара "Довга дорога додому"

⌚️Дім Франка – Franko House

Роботи, представлені на виставці у Домі Франка, створені під час перебування на фронті. Військова служба у час війни не перешкодила митцеві малювати, бо він не уявляє свого життя без творчості. За словами художника, це – шалена арт-терапія. Віталій Гайдар працює в різних техніках і з різними матеріалами. Сміливо береться до глибоких сакральних тем, тонко відчуваючи їх значення. Малює квіти і краєвиди рідного краю. У війську Віталій спершу малював на папері олівцями, гелевою ручкою, а потім перейшов на пастель. Крім унікального таланту митця, має дуже щире і жертовне серце, залюбки надає роботи для різних благочинних проєктів. Цей дар жертовності є частиною таланту бути Людиною з великої літери.
Роботи художника – це справжні та щирі почуття, інколи дуже не тривкі й вічні водночас. Зображення на полотні є напрочуд глибокими і драматичними. А змальовані на війні пейзажі чи квіти, які бачив на розбитих польових дорогах чи в зруйнованих селах, передають таке бажане відчуття життя, краси і ПЕРЕМОГИ.
Роботи Віталія Гайдара – це ДОРОГА, як і наше життя – ДОРОГА ДО СВОГО ДОМУ.

Про художника:
Народився 1972 року в с. Сновичі Золочівського району Львівської області. Навчався у Тернопільському кооперативному технікуму, на відділенні художнього оформлення (1989-1993). Член Національної спілки художників України.

Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок, зокрема: «Львівський осінній салон» (Львівський палац мистецтв, 2005-2007), «Божий світ як Великдень» (Мистецька галерея Чернігівського осередку Національної спілки художників України, 2007), «Мальовнича Україна» (Чернігів, 2007), виставка До дня художника (Тернопіль, 2007), у м. Ірднінгу (Австрія).
Зараз митець перебуває на службі у лавах Збройних Сил України, воїн 71-ї ОЄБр десантно-штурмових військ.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/638364864863357
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1