МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка з фондів Дому Франка «Врятовані»

24 Жов (Вт)/16:00
- 7 Лис/16:00
Виставка з фондів Дому Франка «Врятовані»

Виставка з фондів Дому Франка «Врятовані»

Виставка з фондів Дому Франка «Врятовані»

Афіша Львів №1

2023-10-24 16:00:00 – 2023-11-07 16:00:00
Milonga “Entre Dos” Rookie Edition. TDJ Julia Serzhan

Дім Франка запрошує на унікальну виставку «Врятовані», відвідавши яку ви матимете нагоду побачити артефакти з колекції Музею, що були реставровані та оцифровані у
межах проєкту «FrankoData: відкритий цифровий музей».

З початком повномасштабного вторгнення спільнота Дому Франка доклала максимальних зусиль, аби вберегти найцінніші одиниці зберігання з фондової колекції. Проте сховати чи евакуювати експонат означає на невизначений період
виключити змогу для відвідувача побачити його, прорефлексувати і навіть насолодитися ним, якщо йдеться про твори мистецтва. Саме тому, відповідаючи на актуальні запити сьогодення, Дім Франка у партнерстві з Інститутом франкознавства ЛНУ ім. Івана Франка та за підтримки Українського культурного фонду й реалізовує грантовий проєкт «FrankoData: відкритий цифровий музей», одним із проміжних продуктів якого є виставка «Врятовані».

Мультитематична експозиція складатиметься з документів, пов’язаних із Франком та його сучасниками, міститиме одиниці, що стосуються вершинних творів Франка та тривалої історії їх інтерпретації – як наукової, так і мистецької.

Та найголовніше, що в експозиції більшість одиниць будуть представлені в якісно новому стані збереження, адже зусиллями наших реставраторів із використанням найсучасніших матеріалів і підходів у сфері музейної реставрації повернуто експозиційний стан надцінним паперовим та дерев’яним одиницям зберігання.

*На афіші використане зображення розп’яття з церкви святого Миколи у Нагуєвичах, яка у 1996 році згоріла. Зараз у фондах Музею маємо окремі фрагменти врятованих з храму речей, зокрема, розп'яття і кілька фотовідбитків.

Виставка триватиме два тижні.
Вхід на відкриття вільний.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/267898452906475

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1