МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка живопису Катерини Білетіної "Українськй портрет"

29 Кві (Сб)/16:00
Виставка живопису Катерини Білетіної "Українськй портрет"

Виставка живопису Катерини Білетіної "Українськй портрет"

Виставка живопису Катерини Білетіної "Українськй портрет"

⌚️Дім Франка – Franko House

Поціновувачів сучасного мистецтва запрошуємо у Дім Франка на виставку «Український портрет» відомої одеської художниці Катерини Білетіної. Представлена львівському глядачеві галерея портретів продовжує серію пересувних виставок Україною і світом, присвячених українській культурі та етнографії.
У своїй творчості мисткиня надає перевагу портретним зображенням людей в українському народному одязі. Досліджуючи красу народного вбрання, його неймовірну естетику в поєднанні з обличчям сучасної людини, художниця створює новий, магічно перевтілений образ.
До експозиції виставки увійдуть не тільки нові роботи, а й роботи різних років з доробку художниці, а також люб'язно надані картини з приватних колекцій.
Кураторка виставки Зоріана Мірус.

Про художницю:
Катерина Білетіна народилася 1977 року. Навчалася в Одеському художньому училищі ім. М.Б. Грекова, майстерня станкового живопису, 1992–1999 рр. – в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури, майстерня історичного живопису, магістр живопису, м. Київ, 2000–2006 рр.
З 2004 року працює над галереєю портретів сучасників, малює відомих та невідомих українців в українських народних строях. Авторка живописного проєкту «Український портрет», історичних портретів-реконструкцій «Молода Леся Українка», «Молодий Іван Франко», «Портрет Романа Шухевича», портрет президента України Віктора Ющенка «Президент у вишиванці» (2016).
Катерина Білетіна – авторка серії популярних в Україні листівок «Традиційні українські народні строї» та книжки «Беззахисність перед красою» (вид-во «Родовід», 2016 р.). Лауреатка живописного конкурсу «Найкращий художник 2019». Нагороджена почесним орденом «За розбудову України» у 2020 році.
Картини художниці зберігаються у приватних збірках України, Росії, США, КНДР, Нідерландів.
Мисткиня живе та працює в Одесі.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/591227586099360
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1