МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка живопису Лесі та Олександра Росів

21 Кві (Пт)/16:00
Виставка живопису Лесі та Олександра Росів

Виставка живопису Лесі та Олександра Росів

Виставка живопису Лесі та Олександра Росів

⌚️Дім Франка – Franko House

Запрошуємо на виставку живопису талановитого подружжя Лесі та Олександра Росів.
За словами Лесі Рось, важливо, щоб мистецтво було сучасним, передавало красу та енергетику матеріалу, несло у собі пошук нового.
На виставці у Домі Фрака показані роботи Лесі Рось, створені на пленері на Янівських озерах. «Це тиха, чаруюча краса – так би я написала ще трохи більше року тому, – поділилася художниця. – А тепер – це краса, яку боронять і за яку віддають життя наші ВОЇНИ. Слова вдячності кожен може проговорити мовчки».
Роботи Олександра Рося також створені з натури на різних пленерах: у селі Чорна Тиса на Рахівщині, в Хусті, с. Велятино біля Хуста, у Славському, Волосянці, у с. Решітка біля Славського.
Про художників:
Леся Рось народилася 1965 року. 1985-го закінчила Львівське училище прикладного та декоративного мистецтва ім. Івана Труша. У 1990 році закінчила Львівську національну академію мистецтв.
З 1990 р. бере участь в художніх виставках, пленерах та симпозіумах.
Учасниця більше ніж 100 групових виставок в Україні та за кордоном, має персональні виставки. Працює в галузі декоративно-прикладного мистецтва (кераміка). Член НСХУ (1997).
Олександр Рось народився 1963 року в Білій Церкві Київської області. 1982-го закінчив республіканську художню середню школу ім. Т.Г. Шевченка (Київ). У 1990 р. закінчив Львівську національну академію мистецтв.
З 1989 року бере участь у художніх виставках, пленерах та симпозіумах. Учасник понад 100 групових художніх виставок в Україні та за кордоном. Має 10 персональних виставок. Член Національної спілки художників України з 1997 року.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/943746190159359
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1