МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка живопису Марти Лучинець "Гогіт 2"

23 Тра (Вт)/15:00
- 6 Чер/15:00
Виставка живопису Марти Лучинець "Гогіт 2"

Виставка живопису Марти Лучинець "Гогіт 2"

Виставка живопису Марти Лучинець "Гогіт 2"

⌚️Галерея ЛНАМ

23 травня о 15:00 у галереї ЛНАМ відбудеться відкриття виставки живопису молодої художниці, випускниці кафедри художнього скла ЛНАМ Марти Лучинець.

Центральним мотивом у всіх представлених творах є зображення гусей.

Проєкт покликаний привернути увагу глядача до впізнаваних елементів та символів української культури. Гуси в творчості Марти мають кілька інтерпретацій: у різних роботах вони символізують міграцію, свободу або зв'язок з природою.

Водночас живописні твори відображають певну особисту історію, пов‘язану з вишивкою та орнаментом, де зображення гусей також часто використовується як традиційний мотив. Гуси для авторки досить оригінальний об'єкт для творчих експериментів з колірними та текстурними ефектами, а різні тематичні контексти дозволяють працювати над неординарною композицією.

«Гогіт 2» ‒ це другий персональний проєкт художниці, в якому вона вбачає можливість комплексно показати різні підходи до мотиву гусей як певного візуального символу національної культурної традиції.

Виставка триватиме до 6 червня 2023 року.

Куратор: Михайло Бокотей

Запрошуємо!

Довідка про авторку: Марта Лучинець народилася 1994 р. у м. Луцьк, живе і працює у Львові. У 2019 закінчила Львівську національну академію мистецтв, кафедру художнього скла. Активно творчо працює у сфері станкового живопису, брала участь у численних виставкових проєктах. Засновниця приватної художньої студії «Артистичний дім» (2021 р.).

Джерело заходу: https://www.facebook.com/195193760059972
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1