МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Як зберегти здоров’я під час війни: практичні поради експертів

23 Кві (Вт)/14:00
- 23 Кві/15:15
Як зберегти здоров’я під час війни: практичні поради експертів

Як зберегти здоров’я під час війни: практичні поради експертів

Як зберегти здоров’я під час війни: практичні поради експертів

Афіша Львів №1

2024-04-23 14:00:00 – 2024-04-23 15:15:00
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 7, Kyiv, Ukraine, 01033

Запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на презентацію проєкту «Здорові бібліотеки» та обговорення на тему «Підтримка фізичного і психічного здоров’я під час війни», що відбудеться 23 квітня о 14:00 у читальній залі бібліотеки.

Ми часто кажемо: «Будьмо стійкими! Тримаймося!». Але як насправді зберігати стійкість у викликах, особливо під час війни? Чи існує якийсь універсальний метод, що додасть нам усім сил? Відповіді на ці питання будемо шукати в колі експертів з психічного та громадського здоров’я.

У заході візьмуть участь:
– Тетяна ОСТАПЕНКО – в.о. генерального директора Національної наукової медичної бібліотеки України, заслужений працівник культури України
– Ігор СТЕПУРІН – директор видавництва «Саміт-Книга», голова Благодійного фонду «Бібліотечна країна», виконавчий директор ГО «Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів»
– Тамара СУХЕНКО – фасилітаторка, співзасновниця БФ «Бібліотечна країна»
– Світлана ЛУКОМСЬКА – кризова психологиня, онкопсихологиня, к. психол. н., с. н. с. Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, авторка і співавторка книг з психологічної допомоги «Діти війни», «Відверті розмови з дітьми про війну та рак», «Блог онколога: великі і не дуже»
– Святослав КАЛАШНІКОВ – інтервенційний кардіолог Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова
– Катерина ФЛЕКМАН – письменниця, поетеса, психологиня, мотиваційна тренерка, авторка книги «Ти вивезеш. Інструкція з любові до себе»
– Владислав ЗБАНАЦЬКИЙ – координатор з питань первинної ланки медичної допомоги Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я»
– Люсьєна Шум – виконавча директорка БФ «Бібліотечна країна»

Модератор: Світлана Кирій, зав. відділу комунікацій .

Крім того, учасники заходу матимуть змогу перевірити свій артеріальний тиск, рівень глюкози в крові, дізнатися індекс маси тіла, опанувати техніки самомасажу шиї, голови та рук.

А також ознайомитися з асортиментом сучасної науково-популярної літератури на теми: психологічної допомоги та відновлення, громадського і жіночого здоров’я, військової медицини, здорового харчування, онкології тощо.

Захід проводиться в межах проєкту «Здорові бібліотеки» Благодійного фонду «Бібліотечна країна» та Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» за фінансової підтримки Швейцарії.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1606422946775846

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1