МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

ЯКИМ БУВАЄ МИСТЕЦТВО? ТЕКСТИЛЬ

3 Тра (Ср)/18:30
ЯКИМ БУВАЄ МИСТЕЦТВО? ТЕКСТИЛЬ

ЯКИМ БУВАЄ МИСТЕЦТВО? ТЕКСТИЛЬ

ЯКИМ БУВАЄ МИСТЕЦТВО? ТЕКСТИЛЬ

⌚️Львівський муніципальний мистецький центр

У циклі лекцій “Яким буває мистецтво?” я розповідатиму про різноманітні форми та прояви мистецтва, які існують у сучасному світі. Крізь призму історії та сучасності ми розглянемо мистецтво як складну, мінливу та багатогранну категорію, що об’єднує дуже різні форми вираження та сприйняття. Кожна лекція буде присвячена окремому матеріалу або техніці, таким як: кераміка, ткацтво, реді мейд, інсталяції, відео-арт, концептуалістські практики.

Цей цикл лекцій допоможе розширити розуміння та сприйняття мистецтва, його різноманітних втілень та функцій у нашому житті. Крім того, він спонукатиме подумати про те, чи може мистецтво впливати на наші погляди та як ми можемо використовувати його в різних контекстах.

Крім того, у рамках цього циклу лекцій будуть запропоновані практичні майстер-класи з деяких тем. Учасники зможуть самі випробувати різні техніки та матеріали, що дозволить отримати практичні навички.

Отже, цикл лекцій “Яким буває мистецтво?” підійде для всіх, хто цікавиться мистецтвом та бажає досліджувати різні матеріали, техніки та жанри.

Про викладачку: Лідія Триноженко, директорка студії “Каляки-Маляки”, є викладачкою напрямків мистецтво і архітектура, а також занять для дорослих. Має вищу художню освіту, понад 10-річний стаж викладання. Лідія також сама працює з живописом, графікою, скульптурою, виставляється в Україні та за її межами.

Реєстрація на подію: https://www.lvivart.center/events/yakym-buvaye-mystecztvo-tekstyl-2/

Джерело заходу: https://www.facebook.com/986607402713861
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1