МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Зустріч з Вікторією Романчук та Олексієм Коношенко

20 Бер (Ср)/16:00
- 20 Бер/17:00
Зустріч з Вікторією Романчук та Олексієм Коношенко

Зустріч з Вікторією Романчук та Олексієм Коношенко

Зустріч з Вікторією Романчук та Олексієм Коношенко

Афіша Львів №1

2024-03-20 16:00:00 – 2024-03-20 17:00:00
Кубійовича, 35Б, Lviv, Ukraine, 79011

У середу, 20 березня, о 15:00 у галереї ЛНАМ відбудеться зустріч з художниками Вікторією Романчук та Олексієм Коношенко, авторами проєкту «Червоне то любов?», що триває до 22 березня.

Під час розмови Вікторія (випускниця кафедри монументального живопису) сфокусується на питаннях особистої трансформації, впливу Академії на її творчий шлях, розповість, як в її художній практиці з'явилася тема «Мистецтва критичних станів» та про принцип актуальності проєктів.

Натомість Олексій (випускник кафедри монументально-декоративної скульптури) гоговоритиме про досвід персональної декомунізації і деколонізації, про ленд-арт та мультимедійність в роботі.

Також під час зустрічі можна буде більше дізнатися про проєкт «Червоне то любов?» та поспілкуватися з авторами, які вже є досвідченими та успішними художниками.
Запрошуємо. Буде цікаво та глибоко.

Довідка:
Вікторія Романчук (Вікторія ROMA) — міждисциплінарна художниця, випускниця ЛНАМ 2020 р. (ОР Магістр, кафедра монументального живопису). Народилась у місті Ківерці Волинської область. Активно творчо працює, як основні візуальні інструменти використовує перформативні, цифрові медіа, часто доповнюючи їх живописними та графічними творами. Зосереджується на темах внутрішньої травми, соціальної ідентифікації, тілесності та почутті індивідуальної свободи. Звертається до проблеми історичних суспільних штампів та їхнього впливу на формування колективної думки.

Олексій Коношенко — художник, випускник ЛНАМ 2011 р. (ОР Магістр, кафедра монументально- декоративної скульптури). Народився у місті Горлівка Донецької області. В художній практиці використовує широкий спектр мистецьких медіумів, міксуючи їх між собою, постійно експериментуючи з формою і змістом. Основними темами для дослідження є: антропологія, соціогуманітарні кризи, навколишнє середовище, простір.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3493931334251924

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1